intro src4kerk

Rolde, 20 oktober 2020


Beste  Muziekliefhebbers,

We zijn verheugd dat de concerten van onze Stichting voorlopig door kunnen gaan.  Door de nieuwe Corona-maatregelen hebben we het aantal bezoekers echter moeten maximeren op 30 personen per concert. De musici zijn even wel bereid gevonden 2 concerten  te geven van ongeveer een uur, zodat  60 bezoekers van de concerten kunnen genieten. Er is geen pauze tijdens de concerten.  De aanvang van de concerten is 14.00 uur en 16.00 uur.

Ook zullen we de Corona veiligheidsvoorschriften in acht nemen.


Corona-maatregelen
Er worden daarom twee concerten gegeven op zondagmiddag namelijk van 14.00 15.00 uur en van 16.00-17.00 uur. 

De kaartverkoop verloopt hierdoor alleen via telefonische reservering bij mevr. Agricola, tel. 0592-389380 of bij Bloembinderij De Bloemgaard te Rolde en Boekhandel Van der Velde te Assen. Losse kaartverkoop aan de kerk is niet mogelijk. Bij reservering kunt u aangeven met hoeveel personen u komt en of zij uit één huishouding zijn.

U krijgt digitaal een contactformulier toegestuurd die u ingevuld kunt inleveren op het concert. 

Op de plaatsen waar programmaboekjes liggen kunt u plaatsnemen waarbij opgelet dient te worden of u alleen of met meerdere komt.

 Wij vragen u bij binnenkomst en vertrek een mondkapje te dragen. wanneer u plaats heeft genomen kunt u zelf bepalen of u het mondkapje wilt dragen. 

 Bij het verlaten van de kerk vragen wij u te wachten tot de rij voor u leeg is.  

 

Wij hopen dat u ondanks deze noodzakelijke maatregelen bijzonder zult genieten van de mooie concerten en verwelkomen u graag op de komende concerten!


Met vriendelijke groet,

Namens Bestuur Stichting Rolder Concerten
Fennique Keja

Nieuws

Rolde, 20 oktober 2020


Beste  Muziekliefhebbers,

We zijn verheugd dat de concerten van onze Stichting voorlopig door kunnen gaan.  Door de nieuwe Corona-maatregelen hebben we het aantal bezoekers echter moeten maximeren op 30 personen per concert. De musici zijn even wel bereid gevonden 2 concerten  te geven van ongeveer een uur, zodat  60 bezoekers van de concerten kunnen genieten. Er is geen pauze tijdens de concerten.  De aanvang van de concerten is 14.00 uur en 16.00 uur.

Ook zullen we de Corona veiligheidsvoorschriften in acht nemen.

Lees meer...